Inżynier Budowy

Dodane 2 lata dni temu

wenmont, inżynier, budowy, praca

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy pracownika na stanowisko Inżynier budowy.

Opis stanowiska:
• Analiza dokumentacji projektowej
• Przygotowywanie dokumentów i koordynacja
• Uczestnictwo w procesie ofertowania
• Bezpośredni nadzór na realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną
• Organizowanie dostaw materiałów
• Koordynacja robót realizowanych przez siły własne lub/i podwykonawców
• Dbałość o właściwy stan bhp na budowie
• Bieżące rozliczanie prac podwykonawców oraz sił własnych
• Raportowanie postępów prac

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
• Doświadczenie w budownictwie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
• Znajomość pakietu MS Office oraz AutoCad
• Mile widziana znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego
• Prawo jazdy kategorii B
• Komunikatywność, kreatywność, samodzielność oraz umiejętność praca w grupie

Oferujemy:
• Pracę na pełny etat w stabilnej firmie
• Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
• Kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy
• Szkolenia i stałe podnoszenie kwalifikacji
• Przyjazną i pozytywną atmosferę pracy

Cechy oferty pracy

StanowiskoPolska, Zagranica