Usługi spawalnicze - o firmie

Wenmont - konstrukcje staloweWenmont Sp. z o.o od kilku lat funkcjonuje na krajowym rynku jako profesjonalna i kompetentna firma specjalizująca się w montażu i demontażu konstrukcji stalowych oraz świadcząca usługi spawalnicze i ślusarskie. Od początku naszej działalności operujemy również na zagranicznych rynkach pracy, głównie w Europie Zachodniej.

Działalność firmy koncentruje się również na usługach budowlanych oraz usługach związanych z montażem balustrad, wymianą silosów i zbiorników oraz montażem konstrukcji nośnych linii transportowych.

Naszymi mocnymi stronami jest podkreślany wcześniej profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta. To wyraża się w traktowaniu każdego kontrahenta w sposób szczególny i wymagający uwagi. Naszą ambicją jest też stawianie sobie wysokich i dalekosiężnych celów oraz dążenie do sprostania wszelkim wyzwaniom. Przy ocenie naszej firmy nie bagatelne znaczenie ma poziom kompetencji i wysokie kwalifikacje naszej kadry pracowniczej. Firma nastawiona jest na ciągły rozwój, co wyraz się licznymi szkoleniami podnoszącymi umiejętności naszej kadry.

Naszym pracownikom zapewniamy najwyższe standardy ochrony indywidualnej, pełną dokumentację legalizacji pracy poza granicami kraju, a ponadto pokrywamy koszty dojazdu naszych pracowników do miejsca wykonywanej pracy oraz koszty zakwaterowania.

Jesteśmy otwarci na współpracę oraz nastawieni na dalszy rozwój. Naszym celem jest tworzenie nowych miejsc pracy, stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników, zdobywanie nowych doświadczeń, by sprostać najtrudniejszym wymaganiom naszych kontrahentów.

Praca

Zainteresowanych pracą w firmie WENMONT Sp. z o. o. w Niemczech, Anglii, Holandii na stanowiskach:
• monter konstrukcji stalowych,
• spawacz – monter,
• prowadzący.

Prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny, mailowy lub za pomocą formularza kontaktowego. Mile widziana znajomość języków obcych, szczególnie języka niemieckiego.
Dbamy o dalszy rozwój naszej firmy, a nade wszystko tworzymy nowe miejsca pracy!

Jesteśmy otwarci na współpracę.
Gwarantującą dalszy rozwój naszej firmy, a nade wszystko tworzenie nowych miejsc pracy.

Kontakt z nami

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszymi usługami i możliwościami. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy Wenmont Sp. z o.o. lub do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego
 
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. 

Zapraszamy do kontaktu z nami:

Firma: WENMONT Sp. z o. o.
Adres: 46-300 Olesno, ul. T. Kościuszki 38/4

Adrian Wencel - Prezes
tel. (+48) 697 924 040  e-mail: adrian.wencel@wenmont.pl

Rafał Bursy - Kierownik ds. międzynarodowych
tel. (+48) 698 142 504  e-mail: rafael.burgfeld@wenmont.pl

 
Biuro
Tel. (+48) 34 350 21 52
Tel. Kom. (+48) 536 448 670
Fax. (+48) 34 350 21 52
e-mail: info@wenmont.pl
 
Kamil Sołtysek - Koordynator ds. międzynarodowych
Tel. (+48) 690 001 716  e-mail: kamil.soltysek@wenmont.pl

Mateusz Kukuczka – Inżynier budowy
Tel. (+48) 536 344 389 e-mail: matuesz.kukuczka@wenmont.pl